Tiimi

Brändilläsi on tarina

Me osamme kertoa sen.

JUKKA.jpg

Jukka Vaittinen

Toimitusjohtaja, strategi
puh: 040 715 8697
email: jukka@concreto.fi

Samuli Justen

Konseptijohtaja
puh: 044 237 9391
email: samuli@concreto.fi

SAMULIJU.jpg
PIAMO.jpg

Pia Moilanen

Projektipäällikkö
puh: 040 911 1070
email: pia@concreto.fi

Linda Schelehoff

Linda Schelehoff
Asiakkuudet
puh: 044 491 8503
email: linda@concreto.fi

LINDASH.jpg
AKILLI.jpg

Aki Linnanahde

Ideat, käsikirjoitus

email: aki@concreto.fi

Lotta Lamberg

Suunnittelija
email: lotta@concreto.fi

Avatar 105
Avatar 86

Mikael Malila

Suunnittelija
email: mikael@concreto.fi

 

Tapamme ajatella

Määritä brändillesi konsepti, viitekehys, jossa määrittelet

mitä brändisi edustaa ja mitä arvoa tarjoat.


Asetu asiakkaasi asemaan ja tarjoa merkityksiä - onko teillä yhteisiä asioita, joita haluatte edistää.

Tee konkreettisia tekoja, jotka edistävät yhteistä asiaanne.


Kosketa - naurata, itketä tai kosketa muilla tavoin.

Anna asiakkaallesi syy sitoutua ja puhua brändistäsi.

Concreto_yhdistelmä_musta.png
 

Fredrikinkatu 34 B 23, Helsinki, Finland

  • Instagram